KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398036
nr 1239 8036
Wiking Svensson
(1915-1979), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, "Skräck". Olja på duk, 33x41
Wiking Svensson, född 1915, död 1979, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:55:46
3/3 23:01:30